Yhteystiedot

Myynti

Jukka Saarinen
Myyntipäällikkö
jukka.saarinen@alltime.fi
Antti Weckström
Myyntipäällikkö
antti.weckstrom@alltime.fi

Oman paikkakuntasi yhteyshenkilöt

Etelä-Suomen kiinteistöpalvelut

Sami Karimerto
Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
sami.karimerto@alltime.fi
Ville Tikkanen
Työnjohtaja, Lahti
ville.tikkanen@alltime.fi
Mikko Niemi
Työnjohtaja, Espoo
mikko.niemi@alltime.fi
Hannes Komulainen
Työnjohtaja, HDL:n kohteet
hannes.komulainen@alltime.fi
Rami Eriksson
Työnjohtaja, Helsinki
rami.eriksson@alltime.fi
Aaro Jaakkola
Työnjohtaja, Kiinteistöpalvelu Aria
aaro.jaakkola@alltime.fi

Pohjois-Suomen kiinteistöpalvelut

Harri Väänänen
Aluepäällikkö, Oulu ja Rovaniemi
harri.vaananen@alltime.fi
Juha Vaara
Liiketoimintajohtaja, Tunturipalvelut
juha.vaara@alltime.fi
Eetu Kustula
Huoltopäällikkö, Sodankylä ja Pyhä-Luosto
eetu.kustula@alltime.fi
Jani Alho
Työnjohtaja, Rovaniemi
jani.alho@alltime.fi
Miika Mujunen
Työnjohtaja, Oulu
miika.mujunen@alltime.fi
Kimmo Lehtola
Työnjohtaja, Oulu
kimmo.lehtola@alltime.fi
Marko Hietikko
Työnjohtaja, Oulu
marko.hietikko@alltime.fi

Puhtauspalvelut

Kaisa Rytkönen
Palveluesihenkilö, Kittilä
kaisa.rytkonen@alltime.fi
Noora Kyllönen
Palveluesihenkilö, Oulu, Rovaniemi ja Raahe
noora.kyllonen@alltime.fi
Rosita Kivelä
Palveluesihenkilö, Sodankylä
rosita.kivela@alltime.fi
Jani Matinaho
Työnjohtaja, Rovaniemi
jani.matinaho@alltime.fi
Kimmo Lahtinen
Työnjohtaja, Ylitornio
kimmo.lahtinen@alltime.fi

24/7 apunasi

Kiinteistöhuollon päivystysnumerot

Kiireellisissä tapauksissa kiinteistöhuollon 24/7 päivystyksemme on apunasi. Päivystysnumeron löydät alta sekä oman paikkakuntasi yhteystiedoista.

Pääkaupunkiseutu010 583 7070helsinki@alltime.fi
Lahti010 583 7000lahti.toimisto@alltime.fi
Oulu010 583 3000toimisto@alltime.fi
Rovaniemi010 583 3050rovaniemi.toimisto@alltime.fi
Sodankylä0400 395 773
Pyhä-Luosto050 465 8888

Anna palautetta alueurakoista

Kaupungin kunnossapidon palautekanavat

Kaupungin kunnossapidon päivystysnumerot

Rovaniemi010 583 3099
Järvenpää010 583 7030

Yhtiökohtaiset laskutustietomme

Laskutustiedot

Alltime Group Oy

Päätoimisto ja postiosoite: Paulaharjuntie 20 B, 90530 Oulu

Y-tunnus: 2035088–4

Verkkolaskuosoite: 003720350884

Välittäjänä: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskutus: 20350884@scan.netvisor.fi

Laskuissa tulee olla Alltimen ostajan nimi, ostajan ilmoittama Alltimen kustannuspaikkanumero sekä tarvittaessa työnumero, mikäli sellainen tilausta tehdessä teille ilmoitetaan. Tunnistetiedot saat Alltime Groupin yhteyshenkilöltäsi.

Alltime Kiinteistöpalvelut Oy

Päätoimisto ja postiosoite: Paulaharjuntie 20 B, 90530 Oulu

Y-tunnus: 3100502-3

Verkkolaskuosoite: 003731005023

Välittäjänä: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskutus: 31005023@scan.netvisor.fi

Laskuissa tulee olla Alltimen ostajan nimi, ostajan ilmoittama Alltimen kustannuspaikkanumero sekä tarvittaessa työnumero, mikäli sellainen tilausta tehdessä teille ilmoitetaan. Tunnistetiedot saat Alltime Kiinteistöpalvelujen yhteyshenkilöltäsi.

Alltime Infrapalvelut Oy

Päätoimisto ja postiosoite: Paulaharjuntie 20 B, 90530 Oulu

Y-tunnus: 2973031-4

Verkkolaskuosoite: 003729730314

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskutus: 29730314@scan.netvisor.fi

Laskuissa tulee olla Alltimen ostajan nimi, ostajan ilmoittama Alltimen kustannuspaikkanumero sekä tarvittaessa työnumero, mikäli sellainen tilausta tehdessä teille ilmoitetaan. Tunnistetiedot saat Alltime Infrapalvelujen yhteyshenkilöltäsi.

Kotihaltia Oy (Alltime Puhtauspalvelut)

Päätoimisto ja postiosoite: Ojennustie 9, 99600 Sodankylä

Y-tunnus: 1935915-2

Verkkolaskuosoite: 003719359152

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskutus: 19359152@scan.netvisor.fi

Laskuissa tulee olla Alltimen ostajan nimi, ostajan ilmoittama Alltimen kustannuspaikkanumero sekä tarvittaessa työnumero, mikäli sellainen tilausta tehdessä teille ilmoitetaan. Tunnistetiedot saat Alltime Puhtauspalvelujen yhteyshenkilöltäsi.